Chcete objevit let za nejlepší cenu?

atp umag chorvatsko mapa

Umag – Wikipedie
Umag (italsky Umago) je přístavní město, které leží na severozápadě poloostrova Istrie v Istrijské župě Chorvatska.
Umag
Umag je přístavní město na severozápadním pobřezí Istrie, 13km severozápadně od Buje. Staré městské centrum je umístěno na poloostrově mezi dvěma mělkými zátokami. Severní, větší zátoka je chráněna větrolamy a slouží jako přístav.
Mapa Umagu |
Podrobná interaktivní mapa Umagu, na které najdete všechno důležité. Jak je to daleko na pláž, do hotelu a kde je letiště? Jak daleko jsou hlavní památky Umagu? Vše přehledně na jednom místě.
Umag, Istrie, Chorvatsko - Průvodce do kapsy online i ke...
Průvodce do kapsy Umag. Aneb jak se dostat do chorvatského Umagu, co vidět v Umagu a jaké památky a zajímavosti objevit. Kde najít ubytování v Umargu, co vidět v okolí a další informace, rady a tipy pro cestu do Umagu.
Umag je oblíbené letovisko severozápadě Istrie |
Umag aneb vodní sporty a tenisová klání, historie středověku, ale také vinice, které jsou neustále obsypané a daří se jim, jako už snad nikde jinde na Istrii.
Umag - oblíbené letovisko Istrie | Ubytování
Plánujete dovolenou v Umagu? V našem turistickém průvodci najdete ty nejlepší informace, tipy a rady - co vidět a dělat, kde se vykoupat, kam jet na výlet, kde se najíst a ubytovat.
Mapa okolí Umagu
Město turismu a sportu, které se nejvíce přiblížilo světu prostřednictvím tenisu. Již léta je hostitelem ATP turnaje.
Umag - Památky |
Umag je velké letovisko na severozápadním pobřeží Istrie, které má velmi rozmanitou nabídku ubytování, zábavy a sportu. Bývá nazýváno
Fotogalerie • Umag (Město) •
Mapa Umag (Město) – detailní mapa okolí (základní, turistická, satelitní, panoramatická, atd.), plánování trasy, GPS a mnoho dalšího na
Umag |
Chorvatské město Umag nabízí turistům kvalitní služby a široké možnosti ubytování na Istrii. Je také vhodným místem pro konání výletů, jak po Istrii, tak do Itálie.

Největší online sortiment letenek

Nejnižší cena zaručená

Velké množství spokojených klientů

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Prohledat letenky