Chcete objevit let za nejlepší cenu?

emeral restaurant sands korfu

Hotel Golden Sands na řeckém ostrově Korfu •

Při naší první rodinné dovolené v Řecku jsme byli ubytování v tomto menším hotelu na jihu ostrova v oblasti Agios Georgios.

Detail recenze: Golden Sands Hotel - Řecko září 2021 | Zájezdy...

Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.

Golden Sands Hotel Korfu

Hotel Golden Sands Korfu - 3-hvězdičkový hotel. Golden Sands Hotel se nachází ve městě Korfu, 4,3 km od Paralia Mpoukari, a nabízí plavecký bazén. Ubytování nabízí parkování zdarma na místě.

Golden Sands Hotel - Řecko - dovolená, zájezdy a recenze 2022...

Zájezdy do hotelu Golden Sands Hotel, Korfu, Řecko již od 15 890 Kč. Porovnejte nabídky mnoha CK a využijte nejlepší ceny. Hodnocení a recenze hotelu, mapa, fotogalerie.

Golden Sands Řecko Korfu | New

Řecko - Korfu - Agios Georgios. Dovolená v hotelu Golden Sands nacházející se v…

Golden Sands (hotel) - Korfu - Řecko | Zájezdy a Dovolená

Golden Sands (hotel) - Korfu - Řecko - last minute, first minute, katalog, informace: Hotel Golden Sands postavený v tradičním řeckém stylu se nachází v ji

Hotel Golden Sands, Agios Georgios (jih), ostrov Korfu, Řecko

Poleťte s námi do hotelu Golden Sands v letovisku Agios Georgios (jih) na Korfu v Řecku a užijte si skvělou dovolenou u moře za atraktivní ceny.

Golden Sands , Korfu - Dovolená 2022 | GlobusTravel

Dovolená v Golden Sands - Korfu s Nejlevnější ceny, široká nabídka volných termínů, recenze. Nabídka zájezdů do Řecko od českých a německých CK.

Hotel Albatros Sands (Zima 2022/2023) • Marsa Alam • Egypt • CK...

Hotel s rodinnou atmosférou je doslova stvořený pro odpočinek. Leží přímo u písčité pláže a nachází se v blízkosti přístavu Port Ghalib, největšího letoviska v Marsa Alam.

Golden Sands - Korfu - Řecko | Easy Travel

Golden Sands - Korfu - Řecko - last minute, katalog, informace: Menší hotel situovaný v jihozápadní části ostrova v blízkosti krásné písčité pláže. Polo

Největší online sortiment letenek

Nejnižší cena zaručená

Velké množství spokojených klientů

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Prohledat letenky