Chcete objevit let za nejlepší cenu?

izrael nakažení

Prasečí Chřipka. Už 86 mrtvých v Mexiku, nakažení v USA...
V USA je 20 lidí s prasečí chřipkou, v Mexiku dalších pět obětí. Infekci hlásí Kanada. Podezření na nakažení virem se nevyhnulo ani Evropě.
Celostátní karanténa na spadnutí. Izrael se bojí obřího nárůstu...
Vývoj dění ve světě v souvislosti s koronavirem sledujeme online.
Účinnost Pfizeru proti nákaze koronavirem se snižuje, naznačují...
Ochrana proti nakažení koronavirem je nyní 37 procent. Ochrana ale zůstává relativně vysoká proti závažnému průběhu onemocnění covidem-19 a také proti hospitalizaci.
Izrael zkrátil dobu izolace pro bezpříznakové nakažené...
Izrael zkrátil z deseti na sedm dní dobu izolace pro lidi nakažené koronavirem, kteří nevykazují příznaky nemoci covid-19.
Chrání lépe vakcína, nebo infekce? Odpověď z Izraele je jasná...
Velká izraelská studie dospěla k závěru, že lidé, kteří prodělali covid-19, jsou pak chráněni lépe než očkovaní. Pro infekcí zasažené Česko je to nadějný výsledek. Bohužel, stejně jako jiné podobné práce ani tato není dokonalá.
Izrael hlásí klesající účinnost vakcín. Pfizer před nákazou...
Izraelské zdravotnické úřady registrují pokles účinnosti vakcíny proti covidu od firem Pfizer a BioNTech, která je hlavní používanou vakcínou v Izraeli. Ochrana proti nakažení koronavirem je nyní 39 procent.
Na okraji propasti. Izrael kvůli nárůstu nakažených dál...
Izraelská vláda dnes po mnohahodinovém jednání schválila zostření podmínek celostátní karantény, která v zemi platí od 18. září. Premiér Benjamin…
Izrael plánuje otevřít se naočkovaným turistům |
Po více než rok a půl byly hranice Izraele zavřené pro přijíždějící turisty. To se má od začátku listopadu změnit. Ve čtvrtek 28.října tuto informaci oznámili premiér Naftali Bennett, ministr zdravotnictví Nitzan Horowitz a ministr pro...
V Izraeli přibývá protestů. Lidé viní vládu za selhání v boji s...
Zhruba v půlce května se slavilo, virus byl podle úřadů poražen. Teď má Izrael nejvíce nakažených na počet obyvatel. Koronavirus jej rozdělil a i bez přísných opatření kosí ekonomiku.
Nová čísla z Izraele: Pfizer ochrání před nákazou z 39 %
Izraelské zdravotnické úřady registrují pokles účinnosti vakcíny od firem Pfizer a BioNTech, která je hlavní používanou vakcínou v Izraeli. Ochrana proti nakažení koronavirem je nyní 39 procent.

Největší online sortiment letenek

Nejnižší cena zaručená

Velké množství spokojených klientů

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Prohledat letenky