Chcete objevit let za nejlepší cenu?

reise mallorca passo tonale

Passo Tonale - Skitur
Nejvýše položeným střediskem Val di Sole je Passo Tonale. Díky ledovci na Preseně (3069 m n.m.) nabízí ideální sněhové podmínky po celý rok.
Passo Tonale | Passo Tonale ubytování, lyžování, skipas, odkazy
V Passo Tonale jsou na jižním svahu jednodušší sjezdovky, severní svahy jsou pro náročnější lyžaře. Vyhlášená je skoro tříkilometrová černá sjezdovka Paradiso padající do Tonale ze stejnojmenného průsmyku.
Passo Tonale - CK Turista
Passo Tonale Vysokohorské lyžařské středisko Passo Tonale v oblasti Skirama Dolomiti Adamello Brenta. Skvělé lyžování na ledovci Tonale a nejvýše položených sjezdovkách italského údolí Val di Sole.
Passo Tonale - Consultour - specialista na Itálii
Passo Tonale je lyžařské středisko ležící v horském sedle ve výšce 1.882 m n.m. Apartmány Tonale 2023. Passo Tonale hotely.
Passo Tonale Italieonline
The ski resort Passo Tonale is in fact a mountain defile between the valleys Val di Sole and Val Camonica, at the base of the glacier Presena (Italy -..
Passo del Tonale – průsmyk Tonale v Dolomitech | Cesty na...
Průsmyk Passo del Tonale se nachází na pomezí regionů Trentino Alto-Adige a Lombardie, v nadmořské výšce 1 883 m n. m. Spojuje údolí Val di Sole a Valle Camonica. Passo del Tonale znají především lyžaři, protože sezóna zde prakticky nikdy...
Lyžařské zájezdy - Itálie - Passo Tonale - CK Atlantika
Lyžařské zájezdy s cestovní kanceláří Atlantika, spol. s r.o. do destinace Itálie - Passo Tonale
Passo Tonale Ponte di Legno Itálie Lyžování a ubytování...
Lyžařské středisko Passo Tonale / Ponte di Legno je součástí oblasti Val di Sole ležící na severozápadě Itálie. Jde o dynamické a moderně koncipované zimní centrum.
Passo Tonale / Ponte di Legno - lyžařské zájezdy 2022 - CK...
Tři střediska propojená dohromady - Passo Tonale včetně ledovce, Ponte di Legno a Temu = 100 km sjezdovek všech obtížnosí! Nejoblíbenější středisko našich klientů v Itálii. Lyžování, snowboarding a freeride s CK Puxtravel = pohoda na horách...
Dovolená Passo del Tonale 2022
Užijte si dovolenou ve městě Passo del Tonale v Tonale/Ponte di Legno. Máme pro vás skvělou nabídku ubytování a zážitků k tomu.

Největší online sortiment letenek

Nejnižší cena zaručená

Velké množství spokojených klientů

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Prohledat letenky