Chcete objevit let za nejlepší cenu?

rhodos tipy a triky

Rhodos - pláže, výlety, památky, letoviska, historie, mapa...
Nejslunnější řecký ostrov Rhodos je největším z Dodekanéských ostrovů, které se nacházejí na východním okraji Egejského moře. Díky záplavě různobarevných květin si vysloužil i označení růžový ostrov.
Tipy, jak na Rhodu ušetřit? Poradíme vám!
Na Rhodosu můžete výrazně ušetřit na ubytování, jestliže se vyhnete hlavní turistické sezóně a luxusním resortům. Dále můžete ušetřit na jídle, pokud nebudete navštěvovat restaurace v předražených turistických lokalitách a budete si kupovat...
Rhodos aneb kam vyrazit na výlet - Tipy a novinky | Turistika...
Rhodos je největším ostrovem Dodekanéského souostroví a i rodilí Řekové Vám potvrdí, že se jedná o ostrov nejkrásnější. V současné době je nabízeno mnoho výhodných zájezdů na tento ,,ostrov Boha Slunce”, přičemž kromě kvalitního zázemí na...
Cestopisy z Řecka •
Fotografie a videa z Peloponésu, Athén, Kypru a řeckých ostrovů Zakynthos, Kréta, Korfu, Rhodos, Santorini, Egina a Thassos.
Hlavní město Rhodos - Tipy na výlet Rhodos
Hlavní město Rhodos je nádherné historické město s velkým množstvím krásných památek z různých etap jeho dlouhé a zajímavé historie. Především v noci je ale Rhodos velmi rušným a živým místem.
Rhodos výlety
Kam na výlety na ostrově Rhodos? Rhodos je především rájem pro milovníky historie a památek. Ale ani ti, co preferují přírodní zajímavosti, vodní atrakce nebo lodní výlety nebudou zklamáni.
Řecký ostrov Rhodos - tipy na výlety |
Ostrov Rhodos je známou dovolenkovou destinací, avšak co vše zde lze vidět, kam vyrazit na výlet a co od dovolené očekávat vám poradíme v našem článku.
Tipy na fakultatívne výlety - Rhodos | Dovolenka SME
Pozrite si možnosti a ceny fakultatívnych výletov pre Rhodos. Oplatí sa kúpiť výlet od CK, alebo na mieste?
Tipy na výlety v Řecku na ostrově Rhodos | Výlety po Česku...
S cílem pomoct všem dalším turistům s prozkoumáváním ostrova Rhodos jsme vytvořili tohle video. Ať slouží všem, kteří se chtějí zorientovat, najít inspiraci a nebo si připomenout krásné chvíle, které na své dovolené již strávili.
TIPY NA Výlety – Rhodos – Dovolenka 365
Rhodos je jeden z najnavštevovanejších gréckych ostrovov, nachádzajúci sa v Egejskom mori a spolu s ďalšími ostrovčekmi tvorí tzv. súostrovie Dodekanesos.

Největší online sortiment letenek

Nejnižší cena zaručená

Velké množství spokojených klientů

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Prohledat letenky