Chcete objevit let za nejlepší cenu?

španělsko rusko fotbalová asociace

Plně podporujeme FIFA a UEFA, reaguje na vznik superligy Tvrdík...

Podle úřadujícího českého mistra a čtvrtfinalisty Evropské ligy Slavie není snaha 12 velkoklubů z Anglie, Španělska či Itálie o separovanou soutěž solidární. Postoj UEFA kvituje i tuzemská LFA.

Fotbalová asociace ČR se přiklání k přesunutí Eura na příští...

Fotbalová asociace ČR se kvůli pandemii nového typu koronaviru přiklání k odložení letního evropského šampionátu a jeho přesunutí na příští rok.

Španělsko - Rusko 2:0, Španělsko slaví titul fotbalových mistrů...

Fotbalisté Španělska jsou podesáté mistry Evropy do 19 let. Stali se tak nejúspěšnější zemí v historii, dosud se dělili o první místo s Anglií. Titul si zajistili výhrou 1:0 v nedělním finále s Ruskem, které naposledy triumfovalo v roce...

Ruská fotbalová reprezentace – Wikipedie

Ruská fotbalová reprezentace reprezentuje Rusko na mezinárodních fotbalových akcích, jako je mistrovství světa nebo mistrovství Evropy.

rusko itálie fotbal

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Podle Čeferina se fotbal nesmí schovávat, sankce vůči Rusku...

Prezident Unie evropských fotbalových asociací Aleksander Čeferin na kongresu UEFA ve Vídni zdůraznil nutnost sankcí vůči Rusku, které už dva a půl měsíce vede vojenskou agresi na Ukrajině.

čr španělsko fotbal hk

Níže najdete výpis zájezdů na fotbal, které máme v nabídce pro vás připravené.Mezi nejatraktivnější destinace patří Anglie, Německo, Španělsko a Itálie. Fotbalové zájezdy jsou připraveny s leteckou dopravou (Anglie, Španělsko a Itálie) nebo...

EURO 2004: Španělsko - Rusko 1:0 | EURO 2020 |

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky.

Fotbalová asociace České republiky – Wikipedie

Fotbalová asociace České republiky (zkratka FAČR, anglicky Football Association of the Czech Republic) je členský svaz organizací FIFA a UEFA a orgán který organizuje plážový fotbal, fotbal, futsal v Česku.

Ligová fotbalová asociace

Provoz organizace sdružující profesionální kluby České republik.

Největší online sortiment letenek

Nejnižší cena zaručená

Velké množství spokojených klientů

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Prohledat letenky