Chcete objevit let za nejlepší cenu?

studenské dovolená

Školní zájezdy s výukou angličtiny | Albion jazyky
Pravidelně pořádáme školní zájezdy s výukou angličtiny. Dítě se nejlépe naučí angličtinu v zemi, kde se angličtinou mluví. Pošlete ho na zájezd do zahraničí s námi. Více na
Dovolená 2022 se Student Agency.
Největší nabídka zájezdů od českých a německých CK. Last minute, first minute zájezdy, exotika, poznávací i lyžařské zájezdy. Každý si vybere! Ceny stejné jako u CK. Rezervujte jednoduše online, jen pár kliků k dovolené dle vašich představ.
Školní zájezdy
Působíme na českém trhu již 18. sezonu a počet spokojených klientů je důkazem stability naší CK. Nabízíme zájezdy i pro dospělé účastníky tj. letecké poznávací zájezdy do atraktivních destinací.
Exotická dovolená | od Student Agency
Naše tipy kam vyrazit na dovolenou do exotiky. Vyberte si tu pravou dovolenou exotice. Porovnejte si ceny českých i německých CK a vyberte si ten nejvýhodnější zájezd.
Jazykové pobyty v zahraničí | Student Agency
Jsme specialisty na jazykové a studijní pobyty v zahraničí.
Last minute zájezdy 2022 | od Student Agency
Čekáte na poslední chvíli s koupí zájezdu a jste nadšenec last minute? Pak jste tu správně. Připravili jsme pro vás nejžhavější last minute nabídky zájezdů za skvělé ceny a mnohdy až o 50% levněji.
Letní zájezdy pro školy a skupiny |
Čím víc lidí, tím víc zábavy! Užijte si dovolenou v partě přátel, kolegů či spolužáků. Skupinové a školní zájezdy jsou plné legrace a společných zážitků.
Školní zájezdy | Jazykové pobyty v zahraničí
Školní zájezdy od Student Agency. Zájezdy šité na míru potřebám každého kolektivu. Školní zájezdy krátkodobé, poznávací nebo s výukou.
Vodácké zájezdy,vodácká dovolená,dovolená na vodě - CK Povoda
Vodácké zájezdy,dovolená na vodě,školní vodácké kurzy,školní akce a výlety.Firemní outdoor akce.Akce na míru.Zimní eskymování.
Dovolená | Zkrácená dovolená | CK České kormidlo
Zájezdy s dopravou, ubytováním a polopenzí v ceně V ceně zkrácené dovolené u moře je doprava (moderní autobusy dopravce ubytování v hotelu, penzionu nebo bungalovu (podle nabídky) a polopenze.

Největší online sortiment letenek

Nejnižší cena zaručená

Velké množství spokojených klientů

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Prohledat letenky